KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303158
nr 1430 3158
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 13x26cm, yttermått inklusive ram: 17x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:56:13
500 kr
700 kr
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl